Сьогодні міста здебільшого оминають стороною Інтернет. Технічне забезпечення й інформаційні можливості не дозволяють їм створити міські портали, де розміщуватимуться новини міст, інвестиційні пропозиції та інші матеріали. Таким чином і місцеві фірми не мають можливості розміщувати свої сторінки в каталогах міських ресурсів для створення єдиної бізнес-інформаційної системи міста. Інститут трансформації суспільства (ІТС) створив якісно новий Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті”.
У межах проекту ІТС створює для українського міста його власний інформаційний сервіс. Розроблена структура цих сторінок дозволяє дуже швидко зорієнтуватись в тому, яка інформація і де знаходиться на сервісі.
Фірми також знайшли своє місце на сторінках міст (рубрика "Підприємства та бізнес", підрубрика "Основні підприємства та бізнес структури") і мають там власні сторінки.
Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті” є унікальним для України. Сьогодні він об’єднує 41 місто (близько 10 відсотків усіх українських міст), сайти яких розробив та підтримує ІТС. Окрім новин, які надходять безпосередньо з цих міст, на сайті представлені новини з усіх регіонів України, міста Києва, актуальна економічна та політична інформація загальнонаціонального характеру.
На сайті також міститься законодавча база з питань місцевого самоврядування; інформація про чинний адміністративно-територіальний устрій України та моделі адміністративно-територіальної реформи, проведення якої планується в Україні; матеріали про формування та діяльність Всеукраїнської ради міських голів; міжнародний досвід місцевого самоврядування (Нідерланди, Франція, Норвегія, Фінляндія, Словаччина, Польща); „Інформаційний бюлетень українських міст” , що видає ІТС; та ін.
Сайт зроблено в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні.
Завітайте на портал http://cityukraine.info/ і дізнайтеся з перших вуст про сучасний стан та проблеми розвитку українських міст!
Олег Соскін,
Директор Інституту трансформації суспільства
Якщо Ви бажаєте долучитися до проекту Українські міста в Інтернеті, Вам потрібно:
Надіслати офіційний лист на ім'я директора Інституту трансформації суспільства (ІТС) Олега Соскіна, де підтвердити готовність брати участь у проекті. Лист має бути завірений підписом голови міської ради (підприємства) і печаткою організації (форма листа довільна). Лист необхідно надіслати факсом або e-mail, а оригінал поштою.
Для вирішеня організаційних та фінансових питань щодо розміщення та підтримання веб-сторінки міста (підприємства) Вам потрібно контактувати за адресою:
а/с 297, м. Київ, 01034 тел./факс: (044) 235-98-28, (044) 235-80-23 e-mail: citynews@osp.com.ua
Назвати цьогорічну зиму справжньою просто язик не повертається: ні тобі снігу, ні славнозвісних хрещенських морозів – нічого зимового. Погода все більше схожа на листопадову - з дощами, мрякою, густими ранковими туманами. Хоча в такому беззимівлі є й свої плюси. І найголовніший для всіх нас – економія газу.
Ті прилучани, в чиїх помешканнях встановлений газовий лічильник і газ використовується для опалення квартири, мають певні переваги перед абонентами комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання». Газ ними споживається у мінімальних розмірах, за що й сплачувати доводиться значно менше. Чого не скажеш про тих споживачів, які підключені до централізованої системи опалення. Тому й звертаються вони останнім часом до адміністрації підприємства щодо перерахунків за спожите тепло.
- Сьогодні говорити про перерахунки дуже рано, - пояснює Володимир Назім, директор КП «Прилукитепловодопостачання». – Ніхто з упевненістю не може сказати, яка температура повітря буде за вікном через тиждень-другий. Це питання (звичайно ж, при збереженні плюсових температур до кінця зими) буде актуальним лише після закінчення опалювального періоду – з 16 квітня.
За матеріалами щотижневої
інформаційно-політичної газети «В двух словах»
До відома власників земельних ділянок земельних ділянок (паїв) (колишніх земель колективного сільськогосподарського підприємства “Волинь”), що розташовані на території м.Новограда-Волинського Житомирської області