Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-01-05 16:26
На українському кордоні почала діяти система біометричного контролю

1 січня в пунктах пропуску на державному кордоні України запрацювала система біометричного контролю.

На державному кордоні України 1 січня 2018 року почала діяти система фіксації біометричних даних іноземців. Співробітники Державної прикордонної служби фіксують відбитки 5 пальців правої руки. Це стосується громадян 70 країн, у тому числі Росії, які віднесено до категорії ризику, та осіб без громадянства. Решта іноземців – громадяни країн, що не належать до категорії ризику, зокрема поляки, перевіряються за результатами аналізу та оцінки ризиків.

Під час паспортного контролю інспектори Держприкордонслужби перевіряють паспортні документи іноземців, у тому числі за базами Інтерполу. Далі відбувається зчитування інформації (відбитки пальців) за допомогою рідерів, яка надходить до підсистеми обробки біометричних даних відомства. Крім того, через міжвідомчу інформаційно-телекомунікаційну систему «Аркан» вона передається до Національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби.

Запуск системи фіксації біометричних даних – це ще один крок з метою покращення безпекової складової при перетинанні кордону та вдосконалення системи прикордонного контролю. Головна її мета – забезпечення національної безпеки країни, посилення контролю за в’їздом та виїздом з України іноземців та осіб без громадянства і додержанням правил перебування на території української держави.


Польське Радіо

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua