Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-12-11 17:26
Польща і Україна створили ракетну систему

Систему «Stokrotka» розробили силами польської WB Group і Укроборонпрому.

Під час міжнародної виставки озброєнь у місті Кєльце, Польща і Україна представили спільну розробку – ракетну систему ZRN-01 «Stokrotka» (Маргаритка).

Ця система об'єднує 80-міліметрові повітряно-десантні ракетні установки з наземною пусковою установкою, оснащеною сучасною системою управління вогнем Topaz. ZRN-01 «Stokrotka» може служити не тільки для знищення піхоти та артилерії, а й безпілотників, вертольотів та інших повітряних цілей, які летять на малій висоті в радіусі 4 км.

Систему «Stokrotka» розробили силами польської WB Group і Укроборонпрому. Вона встановлена на вантажівку STAR 265M2

Вся система, незважаючи на очевидну простоту, пропонує чудову мобільність та вогневу міць за дуже доступною ціною. Це рішення дає можливість використовувати запаси радянських пускових установок та боєприпасів - після відповідних модернізацій - для підтримки власних підрозділів. Пускова установка та система управління вогнем можуть бути легко встановлені на інших платформах, включаючи броньовані машини.

Польське Радіо

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua