Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-06-17 17:34 | Хмільник
Хмільник: Робоча група напрацьовує заходи з підготовки Всеукраїнської науково-практичної конференції з питань збереження палацу Ксідо

17 червня 2015 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальник фінансового управління міської ради Любов Гамак провела засідання робочої групи з організації проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції з питань збереження і функціонування палацу Ксідо у місті Хмільнику.

Учасники засідання в оперативному порядку обговорили план заходів із підготовки конференції, визначившись із відповідальними за напрацювання і документальне оформлення історичних та інформаційних матеріалів про палац Ксідо.

Робоча група вирішила зібратися через два тижні знову. За цей період вже будуть реалізовані підготовчі заходи, а також проведені предметні консультації із провідними спеціалістами профільних відомств, наукових установ держави та області, котрі надають дорадчу допомогу робочій групі з підготовки конференції.    
Сектор з питань внутрішньої політики Хмільницької міської ради  
 
         

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua