Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-22 16:09 | Хмільник
Хмільник: «Кобзарю, іменем твоїм земля наша святиться…»

Такими віршованими рядками учитель словесності міської школи-гімназії №1 Людмила Раїн розпочала літературно-мистецьку акцію «Кобзар навіки з нами», що відбулася 22 травня 2015 року в місті з нагоди 154-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка на Україні.
 
У цю ранкову пору свою пошану Кобзареві прийшли засвідчити більш як дві сотні хмільничан – представників місцевої влади, громадського активу, педагогічних, учнівських колективів навчальних, професійно-технічних та позашкільних закладів. Приємно, що у цьому товаристві було чимало городян у вишиванках та національних костюмах. 
 
До учасників акції звернулися із промовами голова районної державної адміністрації Євгеній Буткевич та секретар міської ради Костянтин Коломієць.
 
У своєму зверненні секретар міської ради зазначив: «Тарас Шевченко нині з нами, його мудрими поетичними настановами керується усе прогресивне людство. Допоки із роду в рід ми передаємо Кобзареве пророче слово, будемо єдиними та згуртованими,  матимемо «у своїй хаті - свою правду, і силу і волю…».

Поетичним словом мовили до Шевченка молодші гуртківці міського центру творчості – Даша Телетьон та Антон Матвійчук. Вони додали неймовірного піднесення духу усім, а також усвідомлення того, що Україна і Тарас Шевченко – єдині, як єдині ми – нащадки Великого Кобзаря.
 
Під пісенну мелодію «Спи, Тарасе!» у виконанні народного аматорського хорового колективу «Зорецвіт» (художній керівник Василь Коцулим) хмільничани поклали весняні квіти до пам’ятника Тараса Шевченка. 
 
Завершився захід хоровою композицію «Кобзар навіки з нами», яку учасники акції заспівали разом.

 
 


Сектор з питань внутрішньої політики Хмільницької міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua