Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-18 15:35 | Пирятин
На Пирятинщині започатковано новий фестиваль

 

Вже другу семиструнну і по мудрому сумну весну зустрічають шанувальники пісні та духовності без Володимира Прокопенка. З метою вшанування його пам’яті, популяризації авторської пісні, розвитку самодіяльної композиторської діяльності району 16 травня у Пирятині проведено І-й фестиваль авторської пісні. Далеке і близьке злилися воєдино після перших слів ведучої Лідії Прокопенко, яка вгамувавши щем душі, створила дружню та теплу атмосферу фестивалю.


     Розпочав дійство родинний ансамбль «Водограй» районного Будинку культури піснею «Володимиру Григоровичу Прокопенку присвячується». Глядачі опинилися в коловерті музичного життя нашого краю та поринули в чудову атмосферу фестивалю, де щиро та сердечно виконувалися власні твори про Україну, рідний край, про наше непросте сьогодення, про учасників антитерористичної операції на сході нашої країни. 


Учасників фестивалю привітали та вручили Дипломи і подарунки на згадку  голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк, міський голова Олексій Рябоконь та заступник голови райдержадміністрації Світлана Педь.


 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua