Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-15 17:19 | Пирятин
У Пирятині відзначили Міжнародний день музеїв

14 травня у Пирятинському районному краєзнавчому музеї відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня музеїв.Учасників зібрання привітали голова районної ради Сергій Пазюк, заступник голови райдержадміністрації Світлана Педь, секретар міської ради Олександр Новіков, начальник відділу культури, туризму та архіву райдержадміністрації Лідія Прокопенко, директор краєзнавчого музею Наталія Купріян.
 
У ході заходу було представлено історичну подорож одного дня. Всі охочі мали змогу переглянути виставку цікавих експонатів та майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.
 
За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи, багаторічну сумлінну роботу та активну життєву позицію ряд районних краєзнавців, меценатів відзначено грамотами і подяками.
 
У рамках святкування Міжнародного дня музеїв в приміщенні районного краєзнавчого музею ( м. Пирятин вул. Пушкіна,47) з 12 травня по 13 червня діє виставка бон (розрахункових паперових грошових знаків) іноземних держав другої половини ХХ ст.  Виставковий матеріал надано з приватної колекції  м. Прилуки за сприянням  Пирятинського районного історико-краєзнавчого товариства та з власних фондів музею.                                                                     Пирятинська районна рада

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua