Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-03-06 13:16 | Новоград-Волинський
8 березня – Міжнародний день прав жінок і миру

Дорогі жінки! Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем! Це свято пробудження природи, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі.

Шануймо жінок. Даруймо їм привітання, квіти, увагу і не тільки на 8 березня. Зробімо їх життя щасливішим, сповненим любові та радості.

У це чарівне свято бажаю вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, кохання. Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай весна живе у вашому серці щодня.

З повагою,
міський голова
Володимир Загривий
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua