Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-02-02 18:49 | Сарни
Відбулася колегія Сарненської райдержадміністрації

Голова районної ради Микола Драганчук взяв участь у колегії райдержадміністрації, яка відбулася 29 січня ц.р. в малій залі засідань районної ради під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука.


У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, сільські, селищні голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремі керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

 

У ході засідання розглянуто шість питання: про підсумки роботи органів виконавчої влади і місцевого самоврядування по виконанню Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району за 2014 рік; про стан боротьби зі злочинністю, охорону громадського порядку на території району та результати діяльності Сарненського РВ УМВС у 2014 році; про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Сарненському районі у 2014 році.

Також обговорили питання про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в Сарненському районі на 2014- 2016 роки; про виконавську дисципліну у 2014 році та про виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», інших нормативно-правових актів та стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2014 році. 

 

 

 По закінченню колегії відбулася нарада з головами територіальних громад району за участю в.о. військового комісара Сарненського районного військового комісаріату Петра Луцишина, у ході якої розглянули результати оповіщення мобілізаційних ресурсів в період 24-25 січня 2015 року та подальші завдання щодо проведення оповіщення.

 

 

 

 

Сарненська района рада 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua