Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-01-23 12:17 | Бердичів
Бердичівські патріоти взяли участь у марші соборності і спалили опудало путіна


 

ГО"Патріотична Сила" з нагоди Дня Соборності 22 січня взяла участь в ході разом з патріотичними організаціями області, спільно з військовими та волонтерами пройшлися маршем центральними вулицями Житомира і до стенду з інформацію про загиблих побратимів на майдані Соборному.

Колона рушила від пам'ятника Шевченку на Бердичівській. По дорозі зупинялися біля дошки Чорноволу і кілька делегатів покладали квіти. Попереду колони чоловіки у військовій формі несли національні прапори, символіку 95 бригади, батальйону оборони краю "Полісся". До заходу приєдналися представники різних районів Житомирщини.

Під вигуки "Слава Україні", "Героям слава", "Україна понад усе", "Разом і до кінця" за півгодини вони дісталися до центрального майдану міста, де й провели урочистий мітинг та вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто загинув за період Незалежності країни, в тому числі учасників АТО та мирне населення Сходу.

Учасник акції Олег Умінський констатував, що нині Україна, які майже 100 років тому, повинна знову боротися за свою соборність, цілісність територій і мир. Навіть ворог з того часу, по-суті, не змінився і знову зазіхає на території та знищує все українське. Попри це народ зумів згуртуватися і тепер точно не здать свою країну агресору.

Після виступу, Умінський передав прапори батальону"Полісся" двом підрозділам батальйону, які сформувалися у Коростені та Бердичеві.
По завершенню заходу військові поклали квіти до постаменту жертв Майдану та загиблих у ході АТО, а тоді взялися підпалювати опудало Путіна, яке привезли з собою.

Зважаючи на те, що опудало довго не вдавалося підпалити, люди уже почали жартувати, що воно як і сам Путін - з категорії того, що "у воді не тоне, у вогні не горить".

Врешті Путіна під вигуки "Гори у пеклі" та оплески натовпу запалили. Спочатку вогонь пошкодив кінцівки, тому опудало ніби впало на коліна. Залишки опудала загасили з вогнегасника, а потім прибрали пожежники.

«Хотел ты стырить территорию, но будут помнить о другом: Ты оказался для истории всего лишь маленьким …_уйлом», - наостанок зауважив чоловік, що підпалював опудало.


РІО Бердичів

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua