Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-01-21 17:20 | Хмільник
Хмільник: Слава Соборній Україні! Слава її мужнім синам і донькам!
Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня Соборності України.

Україна – єдина і вільна держава. Вона починається в наших серцях – із віри в неї, у наших сподіваннях – із готовності дбати про неї, у наших справах – із самопожертви і героїзму.

Сьогодення диктує нам чимало викликів. Подолати їх ми можемо тільки разом, як нація, як народ. Ми, громадяни України, не ділимось! Ми довели це на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. Ми це доводимо сьогодні у боротьбі за кращу долю країни, за мир і добробут у державі.


Переконаний: у єдності дій та соборності душ ми захистимо Вітчизну від агресора, підтвердимо усім у кожному, що в єдності – сила.

Вірю, що територіальна цілісність держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Я щиро дякую всім, хто докладає зусиль для розвитку держави, нашого міста-курорту, усіма силами і засобами допомагає воїнам у зоні АТО.

Бажаю всім незламної віри і довгих  мирних років життя в нашій сильній, могутній, вільній та соборній державі! Хай доля завжди буде прихильною до нашої Вітчизни, отчого краю і до кожного з нас!Слава Соборній Україні! Слава її мужнім синам і донькам!

З повагою
 
Міський голова                                                                           Василь Грушко  
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua