Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-07-01 10:45 | Світловодськ
Світловодськ оговтується після нічної зливи

Південний циклон приніс на наш регіон значні опади і шквальний вітер, в наслідок чого в багатьох районах пошкоджено електромережі.

Світловодська гідрометобсерваторія зафіксувала 39мм опадів і поривчастий вітер 18 м/сек, повідомляють нашому виданню синоптики. Сьогодні ми перебуваємо у центрі антициклону, вітер північний, отже тепла поки що не буде.

Як завжди, стихія спричинила пошкодження електромереж. Начальник Світловодського РЕМ ПАТ "Кіровоградобленерго" Сергій Брайко розповідає, що у місті гілками, а подекуди і цілими деревами, пошкоджено розподільчі лінії електромереж 0,4 квт. Зокрема, на вулиці Богдана Хмельницького на електромережу впала акація.

У Світловодському районі вийшли з ладу високовольтні лінії — 10 квт. Знеструмлено села Глинськ, Озера, Андрусівка, Подорожнє.Не зважаючи на великий обсяг роботи, Сергій Вікторович, запевняє, що всі лінії електромереж поновлять сьогодніДодалося роботи і Комбінату комунальних послуг. Начальник підприємства Володимир Білан організував роботу одразу в кількох мікрорайонах міста. Робітники ККП спилюють і вивозять аварійні дерева і гілки, прибирають сміття на дорогах. Прибрати акацію на вулиці Богдана Хмельницького, яка впала на електродроти, без спеціалістів РЕМ неможливо. Тому тут поки що встановили відповідний дорожній знак.

Користувач нашого сайту повідомляє, що Велике озеро вийшло з берегів, а поблизу нього затоплено підвали і городи жителів міста. Потрібно негайно відкачувати воду.Звертаємося до начальника комунального підприємства "Карат" Павла Бобка. Він запевняє, що сьогодні о 22:00 будуть включені насосні станції і впродовж трьох ночей рівень води в озері знизиться.Крім цього, Павло Васильович розповідає, що підприємство має обмеження ліміту на електроенергію — 5000 квт/год на місяць і через брак коштів користується нічними тарифами — 0,38 грн. за 1 квт. Отже, мешканці прилеглих до озера будинків повинні почекати до ночі.

 

 

 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua