Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-06-05 18:35 | Хмільник
Хмільник: Профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я»

5 червня службою у справах дітей Хмільницької міської ради організовано та проведено за участі працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей Хмільницького МВ УМВС України у Вінницькій області профілактичний рейд під умовною назвою «Неблагополучна сім»я».

           
Під час рейду обстежено умови проживання 13 сімей, в яких проживає 18 дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
           
З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення належних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав, можливість влаштування на роботу через Хмільницький міськрайонний центр зайнятості, також попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.
 
 
 
Служба у справах дітей Хмільницької міської ради
 
 
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua