Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-23 19:15 | Миргород
Миргород : На Полтавщині вже є перша сотня добровольців «Каскаду»

На службу в міліцію у спецпідрозділи “Каскад”, що створюються за Грузинським варіантом на Полтавщині, записалися близько сотні чоловіків. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці керівник відділу по зав’язках з громадськістю УМВС України у Полтавській області Юрій Сулаєв.

За його словами, незважаючи на зарплатню від 3-х до 5-ти тисяч гривень, люди не поспішають записуватися до лав спецпідрозділу.

"Не зважаючи на те, що, наприклад, в підрозділ “Каскад”, куди набирають цивільних громадян у віці від 18-ти до 45-ти років, із зарплатнею від 3-х до 5-ти тисяч гривень, бажаючих наводити лад у місті та області на сьогодні виявилося лише близько сотні. Таке враження, що на Полтавщині або відсутнє безробіття, або зарплатня від 3-х до 5-ти тисяч гривень мала для громадян, або люди не готові до відповідальності за правопорядок на ввіреній території. Можливо причина банальніша – не всі знають про реформу в міліції і створення нових підрозділів. Якщо так, то прошу всіх, хто бажає працювати і може пройти конкурсний відбір, використати шанс не лише отримати стабільну роботу, а й допомогти в забезпеченні правопорядку в нашому краї. Також передайте рідним, близьким і знайомим про таку альтернативу", – написав Юрій Сулаєв.

Нагадаємо, адреса вербувального пункту: м. Полтава, вул. Пушкіна, 83, корпус 2 (спорткомплекс).


Миргородська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua