Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-18 13:36 | Бердичів
В Бердичеві вже визначились з місцями для агітації

До виборів Президента України залишилось трохи більше місяця. Однак триває передвиборча кампанія якось мляво, на місцевих рівнях взагалі не видно жодної активності когось із 23 зареєстрованих кандидатів на цю високу посаду. Переважно, це пов’язано з складною політичною ситуацією у південно-східних регіонах, яка залишається вкрай нестабільною.

Кандидати тільки починають їздити країною, а традиційного засилля політичної реклами на вулицях і телеекранах поки що не видно у всіх її яскравих проявах. Втім, все буде, переконані у Бердичеві, і готують місця для розміщення агітаційних пунктів та зовнішньої реклами. На черговому засіданні виконавчого комітету, що відбулось наприкінці тижня, чиновниками було схвалене відповідне рішення.

Зокрема в ньому йшлось про виділення для розміщення політичної реклами 16-ти рекламних щитів, які перед тим пройшли ретельне обстеження та були зазначені місця для публічних заходів передвиборчої агітації. Таких в Бердичеві всього чотири: площі Центральна та Мистецька і великий та малий зали міського Палацу культури імені Олексія Шабельника. Озвучуючи дане рішення міський голова нагадав, що агітація заборонена в приміщеннях органів місцевого самоврядування, навчальних закладах, підприємствах комунальної та державної форм власності. При цьому Василь Мазур, делікатно натякнув присутнім, що у виборчий процес жодному з відповідальних працівників виконкому лізти не слід, аби не порушити закон.


РІО Бердичів

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua