Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-15 17:26 | Хмільник
Хмільник: Зустріч із прийомними сім’ями та батьками-вихователями

11 квітня 2014 р. керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, які здійснюють соціальну роботу із прийомними сім’ями,взяли участь у зустрічі прийомних батьків, батьків-вихователів міста та району. Зустріч відбувалась у тренінговій формі за участі спеціалістів обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

        
Спілкування дало змогу кожному з учасників поділитися своїми радощами й труднощами виховання прийомних дітей. У процесі роботи обговорено ряд хвилюючих, проблемних питань, котрі стосуються особистісних проявів вихованців, ефективності виховних впливів прийомних батьків та батьків-вихователів на них.

Також учасники зустрічі міркували над питаннями, що стосуються спілкування дітей з їх рідними батьками та родичами, обговорювали проблеми успішності навчання, стану здоров'я та  оздоровлення дітей.
 
Спеціалісти обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді поділилися рекомендаціями щодо розв'язання нагальних питань таких сімей, гармонізації взаємин у них.    
    
Отже, є сподівання, що,скориставшись порадами та врахувавши висновки у процесі тренінгової роботи, прийомні батьки та батьки-вихователі матимуть змогу зберегти і примножити тепло родинного затишку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 
         
    

Хмільницький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua