Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-20 20:05 | Калуш
Калуш не підпадає під часткову мобілізацію

Про це на прес-конференції повідомив міський голова Ігор Насалик.


Мобілізацію проводить тільки військкомат, є підписані відповідні угоди щодо транспорту, інформування, забезпечення продуктами, тож місто повністю забезпечує мобілізацію у місті, — зазначив міський голова. — 47 калушан, яких повістками викликав військкомат, не призиваються у військо. Оскільки Калуш є містом хіміків, часткова мобілізація тут не проводиться. Ми відслідковуємо ситуацію на хвостосховищах, Чечвинському водосховищі, що дві години контактуємо з ТОВ «Карпатнафтохім», адже там є сховище радіоактивних матеріалів.


За словами Ігоря Насалика, сьогодні сесія Калуської міської ради передбачить кошти для військовослужбовців, адже нині армія не забезпечена належним чином навіть формою.


Жодних інших збройних формувань, крім Збройних сил України і Національної гвардії, яка формується на основі Внутрішніх військ України, немає і бути не може. Тому будь-яке ходіння людей у масках, із незрозумілою зброєю, як би вони не називалися, — Самооборона, Правий сектор, Комунальний сектор, Міський сектор — вони є поза Законом. І до них будуть застосовані всі заходи у межах законодавства України як до незаконних збройних формувань, — запевний міський голова.


За словами Ігоря Насалика, військові частини Внутрішніх військ, яка дислокується у Калуші, вирушили до Харкова. Серед них — 15 хлопців із Криму:


Я звернувся до кримців, адже, можливо, вони не хочуть їхати, тоді я б звернувся до керівництва області, щоб залишили їх на службі у Калуші. Мене вразило, але вони сказали: «Мы идём воевать за своё государство — Украину».


Як повідомляли “Вікна”, у Калуші розробили план навчань для військовозобов’язаних.

Інформаційний портал Калуша

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua