Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-20 15:51 | Бориспіль
Бориспіль: До Нацгвардії не записують, із журналістами не спілкуються…

«Вісті» вирішили з’ясувати настрої у місті, адже добровольці активізувалися, а повістки почали приходити масово. Тож зранку 19 березня прийшли до стін військового комісаріату Борисполя. 
 
— Мене обурює непрофесійність, — коментує Ігор Чорнобров, вийшовши з будівлі військкомату. — По телевізору почув, що для того, аби записатись до Національної гвардії, треба прийти у районний відділ. Але звідти мене направили сюди, у військкомат, де я і записався ще вчора п’ятим у списку. Сьогодні з’ясувалося, що насправді тут до лав гвардії не записують... Я у шоці, хочеш прислужитися країні, а толку звести не можна.
 
Пройшовши всередину, у коридорі бачимо невеличкі черги. Люди дружно відмовлялися коментувати причину свого знаходження тут. Тим часом підходить чоловік у формі і, навіть не представившись, просить нас вийти на вулицю із приміщення військового об’єкта. Мотивує, що пресі тут заборонено знаходитися. Ми намагаємося поспілкуватися зі звичайними людьми. 
 
— Мене свого часу в армію не взяли, — зауважує 25-річний Павло Федорченко, — але сьогодні я прийшов, аби записатися в добровольці. Мені здається, на війні, а її, на жаль, не уникнути, буду корисним, а відсиджуватися вдома годі. Думаю, таким свідомим має бути кожен, а не лише ті патріоти, що полягли на Майдані...
 
Невдовзі той же працівник, що просив нас вийти з військкомату, підходить уже вдруге, наполягаючи все ж виконати його пораду. Ми помалу наближаємося до виходу... 
 
— Я доброволець і зараз допомагаю тут, — коментує, не називаючись, чоловік із повісткою в руці. — Ось і зараз дуже кваплюся — треба вручити документ людині. Трапляються різні випадки. Наприклад, один вивів до мене своїх дітей і каже, що нікуди не піде, бо малих не буде кому годувати. При цьому є мати, бабусі… Інший чоловік сказав: «Запиши, що я помер!» Безстрашні, як правило, молоді хлопці, бо мають інше мислення — згодні воювати хоч завтра. 
 
Поки розмовляли, до нас вийшли працівники військкомату і повідомили, що, згідно з розпорядженням, всі запити щодо надання будь-якої інформації треба направляти до прес-центру Міністерства оборони України, і якщо там нададуть дозвіл, лише тоді з нами зможуть поспілкуватися керівники на місцях.


Вісті

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua