Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-19 20:58 | Калуш
Калуш обмундирує “свою” Нацгвардію та військову частину, що дислокується у Калуші

Таке рішення було прийняте на сесії Калуської міської ради сьогодні.


Депутати міської ради внесли зміни до міського бюджету, за якими виділили 30 тис. гривень на пальне для мобілізаційних потреб та більше, ніж 300 тис. гривень — на обмундирування Нацгвардії та військових калуської військової частини.


За словами міського голови, після спілкування із воєнкомом Калусько-Рожнятівського об’єднаного військового комісаріату та командиром калуської військової частини, стало зрозуміло, що військові не забезпечені навіть елементарним. Відтак, вирішили із міського бюджету виділити 12,5 тис. гривень для термінового пошиття літньої форми одягу для військових з калуської військової частини, та ще 300 тис. гривень — для обмундирування Нацгвардії міста.


Станом на сьогодні до Національної гвардії у Калуші записалося 107 осіб. Вартість одного комплекту форми — у межах 3 тис. гривень. Для демонстрації того, як виглядатиме боєць Нацгвардії після того, як його зодягнуть в уніформу, на сцену ПК «Мінерал» вийшов чоловік у «зразку» уніформи. Тож у комплект увійде: бронежилет, літня та зимова форма, наплічник, каска, окуляри. Для унаочнення у наплічник навіть помістили каремат.


Також Ігор Насалик повідомив: буде відкритий казначейський рахунок, на який можна буде переказувати кошти для допомоги Нацгвардії. І закликав калушан не переводити гроші «на ефемерні рахунки» у Києві, а — допомагати «своїм».


Також Ігор Насалик повідомив: буде відкритий казначейський рахунок, на який можна буде переказувати кошти для допомоги Нацгвардії. І закликав калушан не переводити гроші «на ефемерні рахунки» у Києві, а — допомагати «своїм».


Не переказуйте у Київ, — закликав міський голова. І пообіцяв, що про кошти звітуватимуть щодня.


Між тим, як повідомив «Вікнам» командир військової частини Калуша Назар Торба, військові зараз перебувають в Ірпіні, де проводиться військова підготовка. Виїхало — 60% особового складу. Куди направлятимуть після підготовки, наразі невідомо.


Як провідомляли “Вікна”, у Калуші розробили план навчань для військовозобов’язаних.


 


Інформаційний портал Калуша

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua