Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-17 10:58 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському правоохоронці припинили діяльність грального закладу

Два десятки гральних автоматів, сім десятків карток учасників та майже 12 тисяч грошових коштів під час проведення санкціонованого обшуку одного з приміщень у м. Новограді-Волинському днями вилучили працівники місцевого відділку міліції. Наразі в рамках кримінального провадження встановлюються особи організаторів грального бізнесу.
Про функціонування в одному із закладів міста гральних автоматів до міліції повідомив небайдужий мешканець районного центру. Для перевірки отриманої інформації за ухвалою суду правоохоронці провели обшук за вказаною заявником адресою.
На момент прибуття міліціонерів до закладу у приміщенні за діючими гральними автоматами знаходилося кілька гравців.
Під час проведення обшуку правоохоронцями було вилучено 20 гральних автоматів, 70 карток учасників, понад 200 ключів до гральних автоматів та грошові кошти в сумі майже 12 тисяч гривень.
– Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань,- коментує начальник Новоград-Волинського МВ УМВС Сергій Рябошапка. – За фактом заняття гральним бізнесом (ч.2 ст.203-2 Кримінального кодексу України) відкрито кримінальне провадження.
Наразі встановлено особу адміністратора грального закладу. Тривають заходи щодо встановлення організаторів забороненого бізнесу. Нагадаємо, що чинним законодавством подібні дії караються значними штрафними санкціями та конфіскацією грального обладнання.
 
Інна Вовченко,
Новоград-Волинський МВ УМВС України в Житомирській області

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua