Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-14 13:54 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Інформація щодо використання благодійних коштів для потреб місцевого військового гарнізону

11 березня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення підтримати ініціативу ради директорів промислових підприємств, підприємців  міста щодо матеріальної підтримки новоград-волинцями військовослужбовців місцевого гарнізону.

Інформуємо громаду міста про те, що станом на ранок 14 березня у відповідь на звернення міської влади та громадськості міста на відповідний благодійний рахунок для потреб місцевого військового гарнізону надійшло понад 98 тисяч гривень та необхідні продукти харчування.

За ці кошти придбано та надано військовослужбовцям 68 акумуляторів для бойових машин піхоти та іншої автотехніки, генератор, предмети повсякденного вжитку. Військові щиро дякують за оперативну участь в акції промислові підприємства – хлібозавод, сільмаш, „Юнік-фарма“, „Біоветфарм“, „Техна“, „Ново-фарм-Біосинтез“, меблева фабрика „Мірт“, швейна фабрика Леся“, „Факро“, „Район електромереж“, а також - Михайла Лук’янчука, Сергія Канюку та багатьох інших приватних підприємців міста,   представників самооборони, працівників міської ради, Благодійний фонд „Майбутнє Полісся“.

Благодійна акція щодо матеріальної підтримки військових продовжується.
Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua