Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-13 20:37 | Миргород
Миргород : Акція «Подаруй радість дітям»

10 січня цього року в Краєзнавчому музеї нашого міста в рамках ініціатив Президента України Віктора Януковича, відбулася акція «Подаруй радість дітям».

Директор Миргородського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Коркішко Ніна Михайлівна наголосила на тому, що головна мета заходу – це увага до кожної дитини.

Спонсорську допомогу люб’язно надав Миргородський завод мінеральних вод, працівники якого подарували солодкі подарунки  та привітали малечу зі святами.
Розважальна програма, яку ретельно підготували фахівці соціальної роботи розпочалася різноманітними конкурсами яка розпалювала азарт в очах та викликала задоволену посмішку дітей. Також слухали цікаві розповіді про Новорічні та Різдвяні традиції українців.
Музичне оформлення свята  та хороший настрій всім присутнім забезпечили учні музичної школи імені А.Коломійця, виконавши Новорічні та Різдвяні пісні.

Висловлюємо щиру вдячність за допомогу в організації свята:
Директору Краєзнавчого музею Андрій Фесенко,
Директору ПрАТ «Миргородський завод мінеральних вод» Валерій Сенько
Директору відділу культури міської ради Ларисі Педченко,
Директору музичної школи  Ірині Кацарській, та викладачам,учням школи.
 
Евгенія Піскун,
фахівець із соціальної  роботи

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua