Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-09 20:48 | Ковель
Ковель : До міської влади – з колядками

Не порушують доброї традиції вітати представників влади міста з Новорічними та Різдвяними святами аматорські колективи. Цього року до виконавчого комітету знову завітали учасники хору «Криниця» ПТМ «Ковельтепло» (керівник Олексій Кіпень). Вони привітали колектив міської ради та міського голову Олега Кіндера з Різдвом Христовим. У їх виконанні прозвучали пісні, колядки та щирі побажання.

Продовжили святкові віншування представники церковної громади – прихожани церкви Петра і Павла УПЦ КП на чолі з настоятелем храму отцем Олександром. Вони також заспівали низку колядок та побажали, аби Новий рік був щедрим на радість і добро, мир і щастя, злагоду і достаток. Благословили представників міської влади на успішну працю на благо громади.

Міський голова Олег Кіндер від імені колективу подякував колядникам за створений гарний настрій, за привітання та побажав гостям усіляких гараздів у новому році та вручив подарунки.
 

Ковельська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua