Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-09 19:05 | Ковель
У Ковелі - “Зимовий калейдоскоп”

258 учасників, з яких 165 представили свої роботи вперше. Загалом члени журі 19-го конкурсу “Зимовий калейдоскоп” переглянули 424 дитячих малюнка та декоративно-прикладних композицій. Директор Ковельської дитячої художньої школи Олена Цьомик каже: рекордні числа засвідчують неабиякий інтерес місцевої дітвори до таких творчих змагань, - інформує "Телевізійний центр Ковель".

Катерина Кравчик щойно отримала нагороду переможця в номінації юних художників віком до 9-ти років. Хоч нинішня зима поки не балує дітей снігом, все одно - саме білий колір домінує у малюнках дівчинки.

У двох інших вікових категоріях учасників журі визнало кращими малюнки Аліни Гейко та Маргарити Сахарук. А от композиція “Різдвяний вертеп”, створена руками Миколи Ничіпка перемогла в номінації “Декоративно-прикладне мистецтво”.

Захоплюючі сюжети. Різноманітна техніка виконання робіт. Індивідуальне відчуття форми і кольору. На увагу заслуговує кожен із цих малюнків. Саме тому в списку нагороджених від організаторів конкурсу - 65 учасників. А найбільшу колекцію творчих відзнак цього року здобули вихованці Люблинецької школи мистецтв.

Окремі призи та подарунки дітям підготували і меценати конкурсу — благодійні фонди Степана Івахіва “Патріоти Волині” та Івана Омелянюка “Майбутнє Волині”, громадський діяч Наталія Дуброва.

Експозицію творчих робіт юних ковельських художників у ці дні можна оглянути в галереї мистецтв Ковельського історичного музею. Виставка буде цікавою і для дорослих, адже дає можливість зосередитись на прекрасному. А заодно і подивитися на світ очима наших дітей...

Про - Ковель

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua