Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-09 15:27 | Бердичів
Кубок міського голови розіграють у Бердичеві

Услід за шахістами спортивний сезон у Бердичеві розпочинають і футболісти, які замість зелених газонів змагатимуться у спортивній залі. Вже цієї суботи планується традиційно розіграти Кубок міського голови з футзалу.
 
За словами одного з організаторів турніру, директора ДЮСШ Олександра Подгорчука, у розіграшу Кубку, який проводиться за підтримки Благодійного фонду “ЛАВ”, зголосилися взяти участь одразу сімнадцять команд. Тому турнір розпочнеться у суботу з 1/8 фіналу. У цей день матчі триватимуть, починаючи з 12.30 і до восьмої години вечора.
 
Безпосереднього переможця віншуватимуть вже у неділю. З самого ранку — з 9.30, розпочнуться чвертьфінальні матчі. Півфінали заплановано провести у період з 13.00 до 15.00. А вже о третій дня буде дано старт фінальному поєдинку, у якому дві найсильніші команди виборюватимуть сам Кубок. Орієнтовно за годину потому, пройде офіційна церемонія нагородження переможця та призерів, а також самого турніру.
 
Торік, нагадаємо, Кубок міського голови виборов “Пивзавод”. Всі матчі розіграшу Кубка міського голови з футзалу проходитимуть у приміщенні Палацу спорту, розташованому на площі Мистецькій.
 
Власне, сам Кубок, традиційно, передує проведенню зимового чемпіонату Бердичева з футзалу, який, зазвичай, триває аж до початку весни. Бердичівські НОВИНИ
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua