Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-09 12:58 | Вінниця
Вінниця: Лицарі від екології чи еко-терористи?


15 січня о 18:30 КіноШик-клуб запрошує на першу в новому році зустріч у "Зеленому кінотеатрі". Цей кіно-сеанс та дискусія буде присвячена документальній стрічці "Ековоїни", знятої в 2010. Модератор зустрічі: Людмила Сломінська.

 

Це французький фільм про підпільний світ радикальних захисників навколишнього середовища, які не зупиняться ні перед чим для досягнення своїх цілей. Для влади вони не просто ідеалісти, вони терористи. Багато країн в останні роки посилюють свою політику з цього питання. ФБР вважає їх однією з головних загроз національній безпеці. Фільм розповість про те, що рухає цими сучасними Робін Гудамі.

"Ековоїни" - документальний фільм про протестну діяльність екологічних активістів у різних куточках світу. Ці люди присвячують все своє життя охороні природи і боротьбі за чистоту планети. Для цього вони використовують різні методи - починаючи від акцій протесту і закінчуючи псуванням техніки. Ставлення до подібних дій неоднозначне - дехто їх підтримує та співчуває, а дехто вважає навіть терористами. Часом ці люди мають проблеми з поліцією.

 

То хто ж вони, ековоїни - герої-ідеалісти, що жертвуючи власним благополуччям рятують життя на землі від людської жадібності чи хулігани й негідники? У фільмі висловлюються різні точки зору з цього приводу. Ви також можете скласти свою власну.

 

Після перегляду - дружня дискусія. Також обговорять суспільно-політичну ситуацію, що склалась в Україні.

Вхід 15 грн. Попередній запис обов'язковий.

ІНФОРМАЦІЙНА ВІННИЧЧИНА


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua