Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-09 11:34 | Чернігів
Чернігівка стала кращою спортсменкою-студенткою 2013 року

Лижницю Катерину Григоренко названо кращою українською спортсменкою-студенткою року, що минув. На ХХVІ Всесвітній зимовій універсіаді, що завершилася наприкінці грудня в Італії, вихованка Львівського державного університету фізичної культури стала дворазовою чемпіонкою (гонка на 5 км вільним стилем та естафета 3х5 кілометрів) та виборола "срібло" у скіатлоні.

 
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провела опитування серед спортивних журналістів загальнонаціональних та регіональних засобів масової інформації. Представники ЗМІ головну увагу звернули на виступи українських студентів на головних стартах сезону-2013 - літніх та зимових Всесвітніх універсіадах, що відбулися відповідно в Росії та Італії.


У підсумку з майже тридцяти спортсменів, які називалися в журналістських анкетах, найбільше балів набрала Катерина Григоренко. Крім неї, до десятки кращих увійшли біатлоніст Дмитро Підручний (Тернопіль), легкоатлет Богдан Бондаренко (Харків), фехтувальниця Ольга Харлан (Миколаїв), боксер Олександр Гвоздик (Харків), веслувальниця Наталія Довгодько (Київ), плавець Андрій Говоров (Дніпропетровськ), стрільчиня Олена Костевич (Чернігів), легкоатлетка Ганна Тітімець (Тернопіль) та майстер боротьби сумо Іванна Березовська з Переяслава-Хмельницького, що на Київщині.


Під час розмови з кореспондентом Укрінформу Катерина Григоренко зазначила, що тепер вона мріє про медаль Олімпіади, однак ще не знає, чи виступатиме на Іграх-2014 у Сочі.


"Наша команда вже має сім олімпійських ліцензій. Тепер все залежатиме у першу чергу від спортсменів. Хто буде найкраще підготовлений, той і поїде до Сочі захищати спортивну честь України. Звісно, хочеться виступити на своїх третіх Олімпійських іграх. Мрію нарешті здобути олімпійську медаль для нашої країни", - сказала спортсменка.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua