Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-23 12:15 | Чернігів
Чернігів: Суд захистив мисливські угіддя

Господарський суд Чернігівської області погодився з позицією прокуратури області та визнав недійсним інвестиційний договір, укладений між мисливсько-рибальським підприємством Чернігівської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок та суб’єктом господарювання, про передачу в користування частини мисливських угідь на території Ріпкинського району.

Повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області
 
Як повідомляла раніше прес-служба прокуратури області, вказана  угода  фактично закріпила вкладення грошових коштів у розведення та зосередження тварин у конкретному місці для задоволення потреб приватних осіб у ефективному полюванні.
 
Умовами угоди грубо порушено Конституцію України, Закони України «Про мисливське господарство та полювання», «Про тваринний світ» та позбавлено прав інших осіб на здійснення полювання на вказаній території.
 
За наполегливої та принципової позиції прокуратури області під час розгляду справи у суді в аналогічному спорі, який мав місце в Корюківському районі, незаконний договір був розірваний сторонами у добровільному порядку.ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua