Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-23 09:26 | Вишгород
Вишгород : На гостинах у Святого Миколая

З приходом зими і дорослі, і діти з нетерпінням чекають  новорічно–різдвяних свят, мріють про подарунки і здійснення своїх бажань. Першим на гостини до себе запрошує Святий Миколай, покровитель бідних і дітей – сиріт. Діти знають, що Святий Миколай приходить до кожної дитини вночі і під подушку кладе омріяний подарунок тим, хто цілий рік був слухняним, а для неслухняних – різки.

На гостини до Святого Миколая у будинку культури в с. Нові Петрівці 19 грудня зібралися діти, які виховуються у прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників, завітали і дорослі, серед них голова адміністрації Олександр Приходько, голова районної ради Олександр Носаль, заступник голови адміністрації Тамара Овчиннікова, заступник голови районної ради Олександр Глущенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї Валентина Тимошенко, Новопетрівський сільський голова Родіон Старенький.
Голова адміністрації Олександр Приходько щиро привітав дітей та дорослих зі святом. «Знаю, що всі діти старалися чемно поводити себе протягом року, щоб Святий Миколай приніс подаруночок, - сказав Олександр Олексійович, - дорослі дбали про добробут у своїх родинах, а влада докладає багато зусиль, щоб родинам з дітьми у нашому районі жилося краще».
Олександр Носаль побажав дітям та дорослим здійснення всіх бажань і міцного здоров’я.
А потім всі присутні поринули у світ казки. Своє мистецтво з любов’ю і ніжністю дарували вихованці гуртків, які працюють у відремонтованому будинку культури. Гості побачили казку «Лускунчик», хлопчики та дівчатка декламували вірші. Всі учасники свята отримали солодкі подарунки.
— Президент України Віктор Янукович визначає захист прав дитини одним із ключових національних пріоритетів України і зобов’язує усі відповідальні органи влади працювати в інтересах дітей. Для мене є надзвичайно важливим створити у районі всі умови для гармонійного розвитку дітей, а саме побудувати дошкільні заклади, насамперед, у с. Нові Петрівці, покращити матеріально-технічні бази закладів освіти, культури, розширити мережу закладів фізичної культури і спорту, тому ми щодня працюємо над реалізацією соціальних ініціатив Президента України, — сказав голова райдержадміністрації.

 

Вишгородська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua