Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-20 16:13 | Хмільник
Хмільницька «Берегиня» - призер Конкурсу Ради Європи в Україні «Кращі практики місцевого самоврядування»

16 грудня цього року в Міністерстві  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відбулася підсумкова конференція  Конкурсу Ради Європи в Україні «Кращі практики місцевого самоврядування». Захід проводиться в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки «Партнерство заради реформ» та присвячений огляду актуальних питань розвитку місцевого самоврядування, досвіду підтримки та розповсюдження кращих практик в Україні і за кордоном.

 

 

Проект Хмільницької міської ради «Створення інноваційної моделі надання нових видів соціальних послуг «Берегиня»», розроблений управлінням праці спільно з терцентром під керівництвом Редчика Сергія Борисовича,  як керівника проекту, став призером Конкурсу Ради Європи в Україні «Кращі практики місцевого самоврядування» та посів третє місце в категорії«МІСЦЕВІ РЕСУРСИ: ПОШУК ТА МОБІЛІЗАЦІЯ НА КОРИСТЬ ГРОМАДИ».
 
Програмою Ради Європи планується випуск збірки «Кращі практики місцевого самоврядування - 2013», до якої ввійдуть матеріали про успішний досвід Хмільницької міської ради по реалізації Проекту «Створення інноваційної моделі надання нових видів соціальних послуг «Берегиня»».

 
 
 
          
 
Управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради                                                                                                                                                   

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua