Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-20 11:42 | Вінниця
Як у Вінниці відкривали резиденцію Діда Мороза та головну міську ялику

19 грудня у Вінниці відбулося відразу два новорічних дійства: відкрилася резиденція Діда Мороза та запалили головну міську ялинку. Про дитячий флешмоб-смайлик, новорічне казкове містечко, святковий салют та виступи зірок талант-шоу розкажемо по порядку.


 Відкриття осередку вінницького Діда Мороза розпочалося із дитячого флешмобу. Юні вінничани утворили жовтий смайлик, що є символом позитиву.Після цього до всіх присутніх звернувся міський голова Володимир Гройсман. Він привітав вінничан та передав Діду Морозу ключ від резиденції. Коли дім відкрили усі охочі могли завітати до хатинки діда Мороза та отримати подарунок. Потрібно сказати, що на площі встановили також будиночки для Снігурочки та Баби Яги, де малечу розважали іграми та жартами.     

 

Казкове містечко працюватиме до 19 січня. В будні хлопчики та дівчатка зможуть приходити до казкових героїв з 16:00 до 20:00, а у святкові дні та вихідні – з 14:00 до 19:00. Казкова Резиденція розміщена на Майдані Незалежності біля фонтану (навпроти готелю «Поділля»). А по сусідству із нею знаходиться новорічне містечко «SMILECITY». 

Близько 18:00 розпочався концерт біля Літнього театру у центральному парку, де розташована головна новорічна красуня Вінниці. Із привітальним словом до вінничан звернувся мер міста Володимир Гройсман після чого ялинка засяяла.

 

Коли відкрили новорічну красуню вінничани мали змогу насолодитися феєрверком, а далі розпочався концерт за участю фіналістів талант-шоу. Першим виступив Євген Літвінкович. Учасник шоу "Х-фактор 3” чимало жартував та порадував присутніх своїми піснями. Потім заспівав Олександр Небава та інші.


 

 

 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua