Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-20 11:45 | Вінниця
Перша музична школа на Вінниччині відсвяткувала своє 80-річчя

Урочистості з нагоди 80-річчя Вінницької дитячої музичної школи №1 днями відбулись в концертній залі філармонії.



Вінницьку музичну школу №1 заснував в жовтні 1933 року професор С.П. Столярський.  Школа стала першим мистецьким навчальним закладом в Вінницькій області, культурним центром та осередком музики в місті.


У музичній школі  зосереджено потужний  педагогічний та творчий потенціал. З 2010 року колектив школи очолює кандидат мистецтвознавства та талановитий музикант – Тетяна Бурдейна-Публіка. У школі працюють 67 викладачів, які здебільшого є колишніми випускниками школи. В закладі існує  18 творчих учнівсько-педагогічних колективів. Вихованці школи щороку беруть участь у фестивалях та  конкурсах різного рівня й займають призові місця. Серед п’яти тисяч вихованців музичної школи кожен третій досягнув значних успіхів. Багато з них стали заслуженими працівниками культури, відомими музикантами-виконавцями, композиторами, професорами та викладачами навчальних закладів  різного рівня, артистами професійних мистецьких колективів не тільки в Україні, але й за її межами.

Впродовж святкування свого 80-річчя протягом року викладачі та учні школи представили вінничанам творчий проект, в рамках якого представлено 10 різноманітних концертів, кожен з яких презентував певний відділ школи. Завершило цикл культурно-мистецьких заходів з нагоди ювілею дійство, що відбулось в концертній залі філармонії «Лунає музики душа»

 


20 Хвилин Вінниця

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua