Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-16 17:49 | Миргород
Перемога миргородських музикантів

Учні Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця брали участь в обласному конкурсі «Веселкові акорди» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів, що проводився на базі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського. 
У складі журі працювали провідні викладачі відділу народних інструментів училища культури та Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка. Конкурсантів було 248 учнів, майже з усіх музичних шкіл області, які виступали сольно та у складі ансамблів.
  Учні нашої школи отримали такі результати - дипломом І ступеня нагороджені юні баяністи Косенко Тимур та Холод Віктор (клас викладача Величко Юлії Анатоліївни), та тріо гітаристів у складі Васьковської Ангеліни, Самойленко Юлії, Верещак Вікторії (викладач Нечипорчук Наталія Василівна).
  Дипломом II ступеня відзначена акордеоністка Онопрієнко Анастасія (викладач Маріна Людмила Василівна).
  Дипломи за участь отримали Козицький Роман (викладач Маріна Людмила Василівна) та Ксьонз Костянтин (викладач Діденко Оксана Григорівна).
   Вітаємо учнів та викладачів з відзнаками та бажаємо нових перемог та творчих успіхів!
Миргородська дитяча
музична школа
ім. А.П.Коломійця

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua