Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-05 15:54 | Чернігів
Чернігівці збирають теплі речі та їжу для київського ЄвроМайдану

Вчора,4 грудня, під час мітингу прихильників євроінтеграції в Чернігові в сквері  ім..Попудренка було зачитано звернення організаторів київського ЄвроМайдану. Чернігівців та всіх українців закликали допомогти мітингуючи в Києві теплими одягом та їжею.
Вже 5 грудня зранку до чернігівських  наметів ЄвроМайдану  городяни почали зносити продукти харчування та теплий одяг. Допомогти вирішили як звичайні  чернігівці -  домашньою консервацією,  так і підприємці, що привозили цілі ящики чаю, кави, консервів та інших продуктів.
Сьогодні ж перша партія «евродопомоги» відправилася до Києва.
Організатори чернігівського ЄвроМайдану закликали всіх і надалі підтримувати київських мітингувальників. Збір речей та їжі проводиться постійно в наметах в парку ім..Попудренка.
Нагадуємо, також   щовечора о 18. 00 в парку ім..Попудренка відбуваються мітинги  організовані обласним штабом спротиву.
pik.cn.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua