Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-11 14:59 | Скадовськ
Скадовський район долучився до обласного суботника

З метою поліпшення санітарного стану в роботах по благоустрою взяло участь 1710 чоловік. Найбільшу активність проявили працівники бюджетних установ. У ході проведення суботника було очищено від сміття узбіччя доріг місцевого та державного значення, вирубано поросль, на деревах обрізано сухе гілля. Виконана санітарна очистка зелених насаджень територій парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків. Спільними зусиллями мешканців району з застосуванням 16 одиниць техніки було вивезено більше 110 м.куб. сміття, ліквідовано 36 стихійних сміттєзвалищ, впорядковано 3127 тис кв.м придорожніх зелених зон.

Працівники сільських рад та громадськості здійснювали прибирання територій прилеглих до населених пунктів та в самих населених пунктах. Особлива увага була приділена наведенню порядку біля обелісків загиблим воїнам – односельчанам, кладовищ. 


Голова районної державної адміністрації Андрій Олександрович Євстратов залишився задоволеним результатами роботи і запевнив, що заходи з благоустрою триватимуть і надалі, адже лише спільними зусиллями ми зможемо зробити наші населені пункти чистими та красивими.


Усі завдання, що ставилися при проведенні суботника було виконано в повному обсязі.Офіційний сайт Скадовського району


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua