Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-08 16:19 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Сторінки з життя «Троїцької молодіжки»

За повідомленням прес-служби Новоград-Волинського Троїцького округу, минулого тижня активісти молодіжного клубу «NIKA» відвідали малозабезпечених, одиноких мешканців міста та вручили їм продукти, принесені прихожанами Свято-Троїцького кафедрального собору в якості пожертви хворим та немічним. Соціальний працівник Територіального центру допомогла молоді виявити найбільш потребуючих людей серед тисяч жителів міста.
 
Юнаки та дівчата розносити продукти пішки по всьому місту, але потрапляючи у будинок за вказаними адресами розуміли, що це дуже потрібна справа як для них так і для потребуючих. Люди дійсно, через хвороби, малозабезпеченість, немічність обмежують себе у найнеобхіднішому. Пенсіонери зустрічали доброчинників із сльозами радості та щирої вдячності.
 
Нещодавно молодь Свято-Троїцького храму («Троїцька молодіжна») організувала чергову зустріч із вихованцями школи-інтернату, які залишилися на осінні канікули в навчальному закладі. Своє дозвілля учасники традиційно вирішили провести на березі річки Случ. До відпочинку приєдналися учні недільних шкіл та активісти клубу «NIKA». На березі річки перше, що кинулося в очі молоді від попередніх «відпочивальників», - це гарно намальовані лінії спортивної розмітки. Разом з тим відпочинок довелося розпочати з прибирання розкиданого чужого сміття, яке згодом відвезли на церковну територію для подальшої утилізації. Але така прикрість не затьмарила цікаво організоване дозвілля. На пікніку були і вогнище, і смачні страви, спортивні ігри, співи, спільна молитва, а головне – щире спілкування один з одним. Незабутній осінній відпочинок був організований самою молоддю під керівництвом їх духовного наставника отця Валентина та інших священнослужителів.
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua