Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-01 10:22 | Біла Церква
Пленарне засідання сорок сьомої сесії Білоцерківської міської ради


31 жовтня відбулось пленарне засідання сорок сьомої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання міський голова вручив грамоти від Київського регіонального відділення Асоціації міст України депутатам міської ради М.Бондаренку, А.Дикому, М.Швецю, А.Королю.

В ході сесійного засідання депутати міської ради  підтримали депутатський запит А.Короля щодо вжиття відповідних заходів у зв’язку із несанкціонованою реконструкцією в будинку по вул..Турчанінова, 4.

Депутати міської ради також прийняли рішення звернутись до Президента України  В.Ф.Януковича, Голови Верховної Ради України В.Рибака, Прем’єр-Міністра України М.Азарова щодо підтримки заяви Верховної Ради України «Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом».

Під час сесійного засідання депутати міської ради внесли зміни та доповнення до  рішення міської  ради від  25.12. 2012р.№ 849-35-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2013 р.», пов’язані із перерозподілом планових призначень з метою більш раціонального і ефективного використання коштів. Затвердили  міську програму оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2014 р., міську комплексну програму «Турбота» на 2011-2015 рр. в новій редакції та внесли зміни до міської комплексної програми підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми, забезпечення  гендерної рівності та демографічного розвитку на період до 2015 р., затвердженої рішенням міської ради від 31.01.2011 р. №58-05-VI.

Депутати міської ради затвердили положення про управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради,  регламент Центру надання адміністративних послуг при Білоцерківській міській раді та внесли  зміни до рішення Білоцерківської міської ради від 25.04.2013 р.  № 953-41-VI  «Про деякі питання щодо надання адміністративних послуг».

На сесійному засіданні також було затверджено Статут комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Редакція газети «Громадська думка» в новій редакції, прийнято рішення про оголошення конкурсу на кращий проект пам’ятника Т.Г.Шевченку у м.Біла Церква.

В ході засідання депутати взяли до відома звіти про хід виконання заходів по реформуванню та розвитку житлово-комунального господарства міста до «Програми реформування  і розвитку житлово-комунального господарства міста Біла Церква на 2011- 2014 рр.», про хід виконання заходів до «Програми енергоефективності та енергозбереження м. Біла Церква на 2011-2015 рр.» та про хід виконання деяких програм з питань житлово-комунального господарства за підсумками І-ІІІ кварталу 2013 р.

Під час засідання також  були внесені зміни в рішення міської ради від 23 .12. 2005 р. №405 «Про затвердження Положення «Про порядок  визначення розміру плати за право тимчасового користування  місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста», до Регламенту Білоцерківської міської ради VI  скликання,  затвердженого рішенням міської ради  від 17 .12. 2010 р. № 08-02-VI зі змінами та доповненнями, внесеними рішеннями міської ради від 25 травня 2011р. № 187-09-VI, від 16.08. 2012 р. № 691-28-VI, № 692-28-VI. Депутати міської ради  визнали таким, що втратило чинність рішення міської ради від 21 серпня 2006 року №68 «Про затвердження Положення  « Про громадські  слухання  територіальної громади міста Біла Церква».

На засіданні також було розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради  – К.Бугайчук  (фракція Партії регіонів), С.Беркут, М.Бондаренко, В.Малюк (фракція ВО «Батьківщина»), Л.Дригало, В.Ямковий (фракція Народної партії), О.Марченко, В.Панасов (фракція ВО «Свобода»), В.Борзак,  Г.Дикий ( депутська група «За зміни Білої Церкви»), О.Ліневич (депутатська група «Патріоти міста»).

В різному виступили депутати міської ради  А.Тищенко, М.Бондаренко (фракція ВО «Батьківщина»), В.Борзак (депутатська група «За зміни Білої Церкви»), Л.Маринкевич (фракція ВО «Свобода»). Депутати міської ради підтримали підписання меморандуму про умови проведення робіт та експлуатації конструкції водозабору мінігідроелектростанції потужністю 1МВт з приєднанням до донного водовипуску греблі Білоцерківського верхнього водосховища.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников, начальник Білоцерківського міжрайонного відділу Управління СБУ в м.Києві і Київській області Р.Шульжук, перший заступник прокурора м.Біла Церква С.Турчин, заступник начальника Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції А.Васецький, представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ міста.


Білоцерківська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua