Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-18 14:28 | Вознесенськ
У Вознесенську донька знайшла труп батька. Поруч лежав пістолет

Про це Магнолії-ТВ повідомили у прес-службі ГУ МВС у Миколаївській області.
До чергової частини Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області на телефонну спецлінію «102» надійшло повідомлення від молодої жінки про те, що у своєму будинку знайдено тіло її 64-річного батька.
Зі слів жінки стало відомо, що батько мешкав сам та тривалий час хворів. А напередодні трагедії донька домовилась з батьком відвідати лікарню, аби додатково пройти обстеження. Приїхавши у домовлений час до будинку, жінка зайшла до господи, а увійшовши у одну з кімнат будинку виявила бездиханне тіло 64-річного батька на підлозі, поруч нього лежав пістолет.
Виїхавши на місце події, правоохоронці встановили, що пенсіонер здійснив постріл у область серця. У передсмертній записці, чоловік просив нікого не винити та обґрунтував своє рішенням небажанням боротися зі хворобою.
Наразі слідчим відділенням Вознесенського міськвідділу міліції даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 115 КК України «Вбивство». Проводиться перевірка.

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua