Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 19:51 | Хмільник
Хмільник: Учні школи №3 – учасники конкурсу шкільних проектів «ВІКНА НАШОГО МІСТА»

 

Команда учні 9-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 «Веселі штучки» увійшла до фіналу  конкурсу шкільних проектів «ВІКНА НАШОГО МІСТА», організованого компанією ТОВ «REHAU».
   
П’ятеро дівчат, а саме: Карнаух Дарина, Громова Дар’я, Похвата Ольга, Лиса Діана та Босак Інна, виконуючи завдання конкурсу, намагаються привернути увагу хмільничан та усього суспільства до збереження та відновлення пам’яток історії. Вони організували таку роботу, аби усі дізналися про величний замок, який є в Хмільнику – замок Ксідо. Учні закликають врятувати замок від неминучої смерті. Вони сподіваються, що знайдуться на землі подільській люди, які зможуть врятувати та відновити цю будівлю.

Унікальна споруда варта того, аби не лише продовжувати існувати, а й розвиватися як туристичний комплекс, адже це один із унікальних замків в Україні, що зберігся до наших днів.

Команда вже виконала усі завдання конкурсу та чекає вашої підтримки. Проголосуйте за єдину міську команду.

Дайте дітям шанс зробити добру справу.
 
Адреса команди для голосування:
 
Голосування відбувається через соціальні мережі fasebook.com та vk.com. Для голосування за конкурсну роботу команди-учасника конкурсу через соціальні мережі необхідно натиснути кнопки голосування на сторінці команди-учасника, за яку повинен бути відданий голос:
 
·      кнопку (Like), якщо голос віддається через www.facebook.com;
 
·      кнопку (Like), якщо голос віддається через vk.com.
 
 
Не будьте байдужими до долі свого міста! Голосуйте за команду «Веселі штучки». Діти роблять добру справу.
 
 
Л.І. Іваниця, класний керівник 9-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 міста Хмільника
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua