Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 17:53 | Черкаси
У черкаській мерії – новий заступник

Щойно депутати своїми голосами підтримали пропозицію в. о. міського голови Віктора Білоусова щодо призначення 54-річного екс-чиновника Черкаської облдержадміністрації Володимира Ромашова на посаду його заступника.


Як розповів журналістам Віктор Білоусов, його новий заступник куруватиме житлово-комунальне господарство.

– Усе своє життя він працював у комунальній сфері. Багато керівників комунальної сфери рекомендують його як фахового. Ця людина безпартійна, відповідальна. Мене це влаштовує, – пояснив свій вибір в. о. мера.

Також він зазначив, що після призначення нового заступника відбудеться певний перерозподіл обов’язків між Ромашовим та ще одним його заступником Павлом Карасем.

До речі, екс-заступник міського голови Борис Євмина також не покине виконавчий комітет.

– Сьогодні в нас 10 членів виконкому. Після призначення Ромашова він розшириться до 11. Ромашов як заступник у разі обрання автоматично по закону є членом виконкому. Стосовно Бориса Євмини, то я його давно знаю. Це людина досвідчена, на посаді начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції буде дуже корисним під час вирішення архітектурних, земельних питань, – впевнений він.

Прочерк

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua