Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 17:20 | Хмільник
Чемпіонат Вінницької області з настільного тенісу у Хмільнику

 12-13 жовтня 2013 року у спортивному залі ЗОШ №3 проходив чемпіонат Вінницької області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 1994 року народження та молодшими та серед дорослих.
 
Ця знаменна подія стала для хмільничан справжнім святом. Наше місто приймало багато талановитих спортсменів з Вінниці, Хмільника, Могилів-Подільського, Козятина, Немирова, Літина, Ямполя, Вінницького, Літинського, Хмільницького, Могилів-Подільського, Козятинського та Ямпільського районів. Всього в змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів.

Розпочався чемпіонат з урочистого відкриття, коли під звуки Державного Гімну України кращі тенісисти області Вент Ольга та Бєляєв Ігор підняли Державний прапор України. З вітальним словом до спортсменів звернувся начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Хмільницької міської ради Пачевський В.Г.
Після урочистого відкриття в бій вступили юнаки та дівчата 1994 року народження та молодші.
        
Впевненість у своїх силах та високу спортивну майстерність продемонструвала багаторазова чемпіонка області Вент Ольга, яка немов на одному диханні обіграла всіх своїх суперниць, і в фінальній зустрічі перегравши дуже сильну спортсменку з Ямполя Мельник Світлану вкотре підтвердила звання чемпіонки Вінницької області, тепер уже 2013 року! У Світлани срібна нагорода, третє місце виборола спортсменка з Вінниці Бомко Вікторія.
        
Досить вдало виступили наші молодші дівчата: Мельничук Аня (Vмісце), Попельська Світлана (VIмісце) та Столбова Ольга (ІХ місце).
 
В змаганнях юнаків блискучу гру продемонстрували хмільничани Бєляєв Ігор та Коляда Володимир молодший, які успішно подолали групову стадію змагань і в фіналі зустрілися між собою.

Цього разу в суперечці товаришів по команді переміг Володимир Коляда, який і став чемпіоном області! Ігор
Бєляєв посів другу сходинку п’єдесталу. Третє місце виборов представник Вінниці Іванчук Максим.

До шістнадцяти кращих тенісистів області увійшли хмільничани Михальнюк Богдан (VII), Рижук Олександр (ХІІІ), Доценко Олександр (XIV). Слід відмітити непогану гру наймолодших наших представників: Васєнкова Іллі, Пухкого Дмитра, Літинського Олександра, Загороднього Ярослава, Шемети Віктора та Шмаля Андрія.

Наступного дня розпочалися змагання серед дорослих. За умовами чемпіонату в них могли брати участь і діти. Така співдружність дає значний поштовх у розвитку настільного тенісу області. Три перших місця посіли представники Вінниці: Мурзін Владислав, Діброва Сергій та Сиченко Олексій. Хмільничани вибороли наступні місця: Волинський Валерій – V, Костюк Петро – VII, Коляда Володимир старший – Х, Коляда Володимирмолодший – ХІ, Топоровський Володимир – ХІІІ, Ілюхін Олександр – XV.

Чемпіонкою області серед жінок стала Іщенко Ольга з Вінниці. ІІ місце виборола Сімачова Світлана з Козятина. ІІІ місце за хмільничанкою Мельничук Анною. З 4 по 7 місця відповідно зайняли наймолодші представниці Хмільника: Стукан Ірина, Попельська Світлана, Столбова Ольга та Поперечна Наташа.

Підбиваючи підсумки виступів як юних спортсменів з Хмільника, так і ветеранів настільного тенісу, слід зазначити, що нам є ким пишатися тепер, і на кого сподіватися в майбутньому. Але є й чимало прогалин, над якими будемо працювати.

По завершенню чемпіонату тенісисти, тренери, батьки та вболівальники висловлювали слова вдячності начальнику відділу з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської ради Пачевському В.Г., директору ЗОШ №3 Євтодію М.А., суддівській колегії за добру організацію та проведення чемпіонату Вінницької області з настільного тенісу 2013 року.
 
 


Купрінович М.В., головний суддя чемпіонату
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua