Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-16 14:53 | Свалява
Закарпацькі міліціонери підтримують ідею встовлення камер спостереження в селах Ужгородського району

Серед іншого, вона була присвячена й питанням створення громадських формувань. Як результат, деякі голови сільських рад району виявили бажання створити на своїх територіях громадські формування з охорони громадського порядку та державного кордону.

 

Одними з перших відгукнулася Середнянщина. Заступник голови Середнянської селищної ради Віталій Плеша готовий до тісної співпраці з правоохоронними органами. У Середньому завдяки голові селищної ради Емеріху Крицькому вже встановлено три відеокамери з метою своєчасного реагування на кримінальні правопорушення та події, розкриття злочинів «по горячих слідам».

 

Як наголосив Микола Кучірка, камери відеоспостереження попереджують скоєння протиправних діянь. Можливо, пильне око камери заставить замислитись над своїми діями правопорушників та відверне їх від злочину, сподівається правоохоронець.


Ужгородський РВ УМВС

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua