Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-16 13:02 | Миколаїв
У Миколаєві проходять антитерористичні навчання
Сьогодні у м.Миколаєві та області розпочалися триденні навчання, які проводяться під егідою центрального координаційного органу боротьби з тероризмом — Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

До навчань залучені все регіональні суб'єкти боротьби з тероризмом: управління СБУ у Миколаївській області, управління МВС у Миколаївській області, ГУ ДСНС України у Миколаївській області, обласне управління Державної пенітенціарної служби, представники органів влади і управління та інші.


Умови навчання максимально наближені до реальних. Протягом 15-17 жовтня суб'єкти антитерористичної діяльності будуть протидіяти умовним терористичним загрозам у місцях найбільшого скупчення людей у місті та області, зокрема у супермаркетах, навчальних, лікувальних закладах, на транспорті, залізничних та автомобільних вокзалах. Місцеве населення просять зберігати спокій.


Миколаївська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua