Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-15 17:00 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Визначено кращу розвідувальну групу Сухопутних військ Збройних Сил України 2013 року

В період 7 по 11 жовтня на базі 54 окремого розвідувального батальйону 8 армійського корпусу м. Новоград-Волинський проходили змагання на кращу розвідувальну групу серед частин та підрозділів розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України.

 
У змаганнях взяли участь 14розвідувальних груп, які представляли армійські корпуси, високомобільні десантні війська та Військову Академію (м.Одеса).
 
Протягом 5 днів учасникам довелось пройти 13 етапів різноманітних випробувань, кожен з яких був окремо оцінений суддівським комітетом, а за загальною сумою балів і було визначено переможців змагань.
 
Етапами проведення змагання передбачалося багато випробувань.
 
Так, на першому етапі першість виборола розвідувальна група 30 механізованої бригади (м. Новоград-Волинський), яка показала найкращу теоретичну підготовку, а командир групи найшвидше прийняв рішення на проведення розвідки.
 
Призерами другого етапу змагань, критерієм якого стала екіпіровка, стала розвідувальна група 79 аеромобільної бригади (м. Миколаїв).
 
Тактично-психологічну смугу перешкод (третій етап) та четвертий етап – вивід групи в район – з найкращими результатами подолали воїни-розвідники 30 механізованої бригади.
 
На п’ятому етапі – рух по територій зайнятій противником (здійснення 30-кілометрового маршу) – кращою стала розвідувальна група 54 окремого розвідувального батальйону (м. Новоград-Волинський).
 
Найкраще подолала ділянку місцевості з міно-вибуховими загородженнями розвідувальна група 128 механізованої бригади (м. Ужгород).
 
Восьмий етап –засідка, найкраще провела розвідувальна група 54 окремого розвідувального батальйону.
 
В проведенні пошуку об’єкту на ділянці місцевості 3х3 кілометра – кращими виявилися розвідники 1 окремої танкової бригади (смт Гончарівське).
 
Найкраще обладнали собі місце відпочинку – «дньовку» військовослужбовці 54 окремого розвідувального батальйону.
 
Розвідувальна група 95 аеромобільної бригади (м. Житомир) зайняла перше місце на одинадцятому етапі – виконання нормативів з тактичної, військово-медичної та спеціальної підготовки.
 
Дванадцятий етап – рух по азимуту, виборола розвідувальна група 1 окремої танкової бригади.
 
Влучніше за всіх стріляли на тринадцятому етапі змагань – стрільба в нальоті та тактична стрільба – розвідники 30 механізованої бригади.
 
Чотирнадцятий етап – відрив від противника (марш-кидок 10 км.) – найкраще подолала розвідувальна група 54 окремого розвідувального батальйону.
 
На кожному етап змагань групам нараховувались або знімались, в разі не виконання чи порушень, бали. За їх загальною сумою і було визначено результати роботи розвідників.
 
Отже, в змаганнях на кращу розвідувальну групу Сухопутних військ серед частин та підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України місця розподілилися наступним чином:
 
І-е місце здобула розвідувальна група 54-го окремого гвардійського розвідувального батальйону (м. Новоград-Волинський).
 
ІІ-е місце – розвідувальна група 30-ї окремої механізованої бригади (м. Новоград-Волинський).
 
ІІІ-е місце виборола – розвідувальна група Військової Академії (м. Одеса).
 
 
 
майор Євгеній ПЕДЬКО

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua