Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-23 17:27 | Львів
У Львові "прострелили" мера

 


У Львові на будинку старого ЦУМу на площі Ринок вивісили великий банер з зображенням простреленої голови мера міста Андрія Садового


Як пише ZIK  з посиланням на очевидців, 22 вересня увечері на будинку старого ЦУМу, фасад якого уже тривалий час ремонтується, з'явився банер з зображенням міського голови Львова Андрія Садового з простреленою головою.


На місці події працює наряд міліції.Фото - zik.ua
Усі фото - zik.ua

Унизу на бруківці біля будинку, були розкидані листівки, на яких дублюється зображення на банері, та міститься текст про те, що під час визначення ціни оренди на будинок ЦУМу було зроблено знижку аж у 4,8 рази.


Також йдеться про те, що міський голова Львова купив собі будинок за майже 4 млн гривень та про те,  що чиновники ЛМР заборонили проведення концерту до 70 річниці з дня створення Української дивізії Української нціональної армії Галичина.


На іншій сторінці  листівки є напис: "Садовий геть з престолу". 


 Українська правда


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua