Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-20 12:54 | Миколаїв
На Миколаївщині привітали із ювілеєм легендарного конструктора-суднобудівника

 


На Миколаївщині привітали із 85-річчам легендарного конструктора суднобудівельної галузі Віктора Романова, який 33 роки очолював Державне підприємство “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря” — “Машпроект”. Про це УНН повідомили у прес-службі ДП НВКГ “Зоря” — “Машпроект”.


З нагоди ювілею видатного конструктора на території заводу відбулося урочисте зібрання, на якому юбіляра привітали в.о.генерального директора “Зоря-Машпроект” Юрій Марковцев, голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов, багаточисленні гості, вчені, коллеги, керівники та представники галузі.


Віктор Романов очолював ДП НВКГ “Зоря” — “Машпроект” 33 роки, визначаючи розвиток корабельного та енергетичного газотурбобудування СРСР та України. З його ім’ям пов’язана ціла епоха розвитку і вдосконалення газотурбінної техніки, яка і сьогодні відповідає світовим стандартам.


Відкрив урочисті збори в.о. генерального директора ДП “Зоря” — “Машпроект” Юрій Марковцев, який відзначив заслуги Віктора Івановича Романова перед Україною, його величезний внесок у розвиток і процвітання нашого підприємства.

Вітаючи Віктора Івановича, М.Круглов відзначив, що ДП НВКГ “Зоря” — “Машпроект” — сьогодні є кузнею кадрів, елітою міста та гордістю України, і в цьому сила думки генерального конструктора Віктора Романова зіграла вирішальну роль.


Як раніше повідомляв УНН, Державне підприємство “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря” — “Машпроект”, яке входить до складу Державного Концерну “Укроборонпром”, взяло участь у першій виставці новітніх оборонних розробок “День інновацій Міністерства оборони Російської Федерації”.


Унн

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua