Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-19 18:02 | Черкаси
Черкаси : Виступ міського чиновника викликав обурення ради ветеранів

Черкаські ветерани обурені виступом директора фінансового департаменту міськвиконкому Наталії Джуган, яка висловлює негативне ставлення до витрат на відзначення Дня партизанської слави та Дня визволення Черкас.

Про це у відкритому листі, який надіслано до «Прочерку», повідомив голова міської Ради ветеранів Черкас Іван Губський.

У словах пані Джуган ветерани побачили зневагу до визначних дат.

Зустріч ветеранів з нагоди пам’ятних днів запланована у звичайному кафе, а не в ресторані. На думку ветеранів, сума, виділена на відзначення пам’ятних дат, ніяк не вплине на критичну ситуацію в міській казні.

«Так на власний розсуд маніпулювати фактами, видаючи це як страшенну шкоду для бюджету, спекулюючи при цьому святими для нас датами, вже просто якось навіть не по-людськи», - від імені 60-тисячної громади ветеранів зауважує автор листа.

«Можливо, таке ставлення Наталії Володимирівни до ветеранів призводить до того, що вже неодноразово затримувалося фінансування Черкаської міської ради ветеранів. Це мало наслідком штрафні санкції до Ради ветеранів за несвоєчасну виплату матеріальної підтримки працівникам ради», - повідомляє Іван Губський.

Нижче подаємо копію листа:

Прочерк

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua