Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-06-20 11:05 | Житомир
Житомир : Депутати з «Фронту Змін» поки не йдуть в об’єднану «Батьківщину», - Радько

Депутати Житомирської міської ради від партії «Фронт Змін» поки не виявили бажання вступи в «Батьківщину». У «Батьківщині» не знають, чому депутати від колишньої партії Яценюка не поспішають об’єднуватись.

Про це «Першому житомирському» повідомив голова житомирської «Батьківщини» Олександр Радько.

«На з’їзді було сказано, що процес об’єднання тільки почався. До мене, як до голови міської організації «Батьківщини, поки ніхто не звертався з депутатів. У нас двері відкриті і ми будемо розглядати заяви від всіх бажаючих», - сказав Радько.

Він також повідомив, що зараз багато людей почали приносити заяви на вступ до «Батьківщини» після об’єднавчого з’їзду з «Фронтом Змін» та «ПРП».

«Люди вступають у партію. Чому не поспішають депутати, мені не відомо. Процес об’єднання тільки почався», - наголосив Радько.

Нагадаємо, що депутат Верховної Ради Геннадій Зубко заявив, що не буде вступати до лав «Батьківщини» і залишиться позапартійним. Зараз Зубко працює у фракції «Батьківщина» у Верховній Раді.

Житомирська хвиля

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua