Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-06-14 11:11 | Нікополь
Щиро вітаю лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров'я з професійним святом - Днем медичного працівника!

Бути лікарем - більше, ніж фах, це - високе почуття відповідальності, професіоналізм, доброта і бажання допомогти. В медицині немає випадкових особистостей, тут працюють чуйні люди, які на своєму посту вдень і вночі рятують здоров'я і життя громадян. Завдяки  вашій турботі та професійній майстерності у  хворих з'являється віра і надія на одужання.

   
Модернізація системи охорони здоров'я є одним із першочергових завдань розвитку країни, які ставить перед нами Президент Віктор Янукович. Керівництво країни, області, міста робить усе, щоб для вашої роботи були створені найкращі умови: у лікарні і поліклініки надходить сучасне обладнання, впроваджуються нові технології лікування і профілактики захворюваності.
 
Дякую усім фахівцям за вірність клятві Гіппократа. Нехай ваша турбота, милосердя, щоденна сумлінна наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпного оптимізму і добробуту!
    
Зі святом!
 
 
Міський голова,
керівник Партії регіонів
Руслан Токар
 
 
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua