Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-06-10 17:21 | Житомир
У Житомирі виступатимуть незрячі виконавці з багатьох міст України

Незвичний концерт відбудеться цієї середи в залі житомирського телецентру. Його особливість в тому, що на сцені виступатимуть незрячі виконавці з Житомира, Вінниці, Сімферополя, Мукачева та інших міст України.

Про це повідомляє радіостанція «Житомирська хвиля».

Разом із провідними українськими артистами та оркестром національного театру ім. М. Заньковецької вони беруть участь у творчому проекті "Відчинилося життя".

5 років тому проект ініціював та почав реалізовувати Львівський обласний осередок всеукраїнської громадської організації "Українська спілка інвалідів – УСІ".

Як зазначили організатори, оркестр Львівського національного академічного драматичного театру ім. М.Заньковецької, який долучився до проекту, – єдиний в Україні професійний творчий колектив, який співпрацює з незрячими виконавцями.
 


Житомирська хвиля

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua